אטרקציות בסביבת המלון

ירוחם מציעה אינספור פעילויות מהנות למשפחות ולחובבי טבע על רקע יופיו עוצר הנשימה של המדבר. אתם מוזמנים להתרשם מהמכתש הגדול – מכתש ירוחם ואתר החולות הצבעוניים, לצפות בציפורים באגם ובפארק ירוחם, וליהנות משלל פרחי הבר בשמורת הטבע אירוס ירוחם ובשמורת הטבע חלמונית ירוחם.


אספנו בשבילכם מבחר של פעילויות עליהם תוכלו לקבל הנחה כלקוחות המלון:

הכל
פעילות ליום שלם
ילדים
רומנטי
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "סייר מדבר"

שמי אפי פרי, אני מורה דרך מעל 20 שנים,  מומחה מהשורה הראשונה בטיילות מדברית: היכרות עמוקה עם הצמחייה והחי המדברי, היכרות רבה עם כל מסלולי הנגב, מומחה בפעילות אסטרונומיה , הישרדות וטיילות. במסגרת עבודתי בחברה להגנת הטבע ניהלתי את חוגי סיירות מרכז במשך 5 שנים ואת בי"ס שדה הר הנגב במצפה רמון במשך 10 שנים. כמו כן הקמתי וניהלתי את עמותת תיירות הר הנגב. נתראה בשבילים!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי טבע מאתגרים

עם "travellingyeti"

מתמחה בטיולי טבע מאתגרים ואישיים המביאים אליך את ישראל מזווית אחרת. טיולי ג'יפים, טיולי סנפלינג, טיולי שטח ועוד, קבוצות קטנות והדרכה אישית.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי יין

עם "יין זה כל מה שצריך"

הי, שמי אלעד, אני מדריך טיולים ויינן. אני מציע סיורי יין ליום אחד - ברכב נוח, במסלול היין של ישראל - בין ההרים והעמקים סביב ירושלים. הטרואר באזור זה הפך את היינות המקומיים למפורסמים ביותר ברחבי האימפריה הרומית ובכל רחבי המזרח התיכון לפני 2000 שנה. כיום מייצרים הייננים את יוקרתו של אזור זה. כרמים, יקבים, טעימת יין ופגישה עם הייננים. יום עם זיכרונות בלתי נשכחים והרבה שמחה. לחיים!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי אקסטרים

עם "Hiking israel"

איסוף מהמלוןהי, שמי אפי ואני אוהב להדריך אנשים בטבע היפה של ישראל ובירושלים, העיר שאני גר בה. הקשר שלי עם הטבע החל בילדות. גדלתי בארץ הכפרית ומצאתי חופש ואושר בחוץ, חקר מערות סמוכות וכפרים עתיקים. זה 8 שנים שאני מדריך טיולי טבע כולל טיולי טיולים, סנפלינג בישראל.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי סנפלינג

עם "ספקטורס"

איסוף מהמלוןבספקטורס אנו מציעים מגוון רחב של טיולים, מסלולים ופעילויות שטח שמטרתם לקרב את המטיילים אל הטבע והנופים שארצינו מתפארת בהם, לחבר אנשים להיסטוריה, להעצים את חוויית הטיול דרך אתגר וחוויית טיול שונה ומיוחדת. להפוך את הטיול לחוית הנאה צרופה, סיפוק ורצון להכיר ולחוות עוד משלל ההפתעות הנסתרות והקסומות שבארצנו היפה וגבולותיה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

טיולי ספארי

עם "טיולי האלה"

איסוף מהמלוןטיולי האלה גאים לקחת גם אתכם לטיולים, ג'יפים, ספארי, ריינג'רים, נהיגה עצמית, סנפלינג, גלישת מצוקים, גלישת אומגה, גשרי חבלים, ימי גיבוש, אירועי חברה, פריסות בשטח ואירועים בטבע... כי טובה הארץ מאד מאד ! היתרון הגדול של חברת טיולי האלה הוא הניסיון, היכולת וההצלחה רבת השנים לשלב בין כל המרכיבים הדרושים ליצירת חוויות וטיולים בלתי נשכחים!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!